Ksiega Propozycji:
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą pozwól że Ci to zobrazuję. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą pozwól że Ci to zobrazuję. Pokaż wszystkie posty
2017/05/05
2017/04/08
2014/01/30
muszę się do czegoś przyznać...
... od kilku dni namiętnie gwałcę replay ↻ ♥
genialne piosenki, genialny zespół! cieszę się że miałam okazję usłyszeć - i jednocześnie 'poznać' - ich na WOŚP 2014 ♥ jestem tylko mega wkurwiona, bo akurat jak chciałam iść do nich po występie pogadać, właśnie poznać i zrobić sobie zdjęcie to pewna osoba się mnie uczepiła i zanim udało mi się ją spławić to, niestety, taaaka okazja przeszła mi koło nosa.... ;\ ;(
ale chociaż mam swego rodzaju nagrodę pocieszenia, albowiem zespół These Reigning Days +follow'ersuje mnie na twitter'ze ♥
(aaale to i tak nie to samo ;( łeeeee... )
+ niedługo (mam taką nadzieję) na blogu PARADISE--ONLINE pojawią się zdjęcia z WOŚP'owych koncertów, w tym właśnie These Reigning Days ♥
![]() |
| aajć ; ) |
![]() |
| hmmm....jaak to leciało?... :d |
2014/01/29
Dodano 1 automatycznie ulepszone zdjęcie.
mi tam się podoba, nie wiem jak wam :D Zwłaszcza że właśnie mniej więcej tak to wyglądało kiedy robiłam te zdjęcia ;-) Tylko nie wiem jak mogłabym przerobić w podobny sposób inne moje zdjęcia? Ktoś z Was może to wie?
2012/11/01
staying up late
Nie zliczę ile nocy nie przespałam, bo tak się wkręciłam w książkę, że nie zauważyłam że już świta ;-)
2012/10/28
Polska Biała Jesień.
Czyli nie ma to jak śnieg w październiku. A jeszcze musiałam jechać do tej Łodzi, do szkoły... #ech.
PS: Więcej zdjęć 'Polskiej Białej Jesieni' znajdziecie na paradise--online: http://paradise--online.blogspot.com/2012/10/60-polska-biaa-jesien.html , zapraszam (:
2012/10/26
2012/10/23
2012/10/09
2012/09/07
2012/08/16
2012/06/26
2012/06/14
2012/06/06
I had eyes full of tears at this scene... #GameOfThrones
Płakałam jak głupia na tej scenie... Nawet jeśli to była tylko iluzja, sen, by odwrócić uwagę Khaleesi od odzyskania smoków... Nie wiem czy wiecie, ale Daenerys Targaryen jest moją ulubioną postacią, jej chyba najbardziej kibicuję, I'm #HouseTargaryen ♥ Lubiłam też Khala Drogo, taka smutna byłam jak umarł i zostawił naszą Khaleesi samą :( Zwłaszcza, że mimo iż ten związek zapowiadał się, no cóż, nieciekawie, to oni nauczyli się kochać siebie nawzajem i ta ich miłość.... Biedna Dany, a tutaj jeszcze taka sytuacja... :(
JA CHCE JUŻ SEZON TRZECI!!!
PS: Tak, jak chcecie to sobie, że jestem idiotką etc., bo przeżywam serial/książkę. Ale ja nigdy tego nie ukrywałam. ZAWSZE PRZEŻYWAM wszystkie książki które czytam, seriale czy filmy. Już taka jestem, wczuwam się bardzo :)
-------
update 14.06.2012, 11:00 :
tak a propo Game of Thrones:

śmiechowe, co? :3
-------
update 14.06.2012, 11:00 :
tak a propo Game of Thrones:

śmiechowe, co? :3
2012/06/04
dwadzieściatrzy miesiące JOANTE. ♥
There is only two times I want to be with you:
now & forever. ♥
Dziś Święto JOANTE, tzn. nasze 23 miesiące razem :) Nie wiem kiedy to zleciało! Dopiero co poznaliśmy się na WOŚPie, spotkaliśmy w nocy przy fontannie... Ale jestem taka szczęśliwa i zakochana nooo ♥
Dziękuję Ci MrNiente za każdą wspólnie spędzoną chwilę, nie ważne czy przytulaliśmy się, wygłupialiśmy czy kłóciliśmy. Wszystkie wspomnienia są dobre, bo są NASZE.Bądź już przy mnie zawsze, proszę. ♥
PS: Dziś ostatni odcinek drugiego sezonu Game Of Thrones, my będziemy oglądać, jesteśmy wielkimi fanami, a Wy? Lubicie/oglądacie ten serial? :)
2012/05/24
24/05/2012
Dziś były moje imieniny. Spędziłam je oczywiście w towarzystwie mojego kochanego MrNiente ♥
Wieczorem wyszliśmy razem w plener, na mały pikniko-spacer. Pogadaliśmy, poprzytulaliśmy się, zapaliliśmy... Było pozytywnie :3 Co chyba widać na zdjęciu, z zachodzącym słońcem za nami ♥
Dziękuję, że jesteś. Kocham Cię! ♥
2012/05/22
Koncert 'Eliminacje do Woodstocku' - Żyrardów (półfinał)
Oj, było dobrze :) Zostawię Was ze zdjęciami (tutaj możecie polubić je na facebooku: LINK), nie mam siły nic więcej pisać :p No, może oprócz tego, że z MrNiente mieliśmy podczas koncertu niezłe śmiechy z ludzi, którzy robili NAM zdjęcia z ukrycia (ah ci paparazzi :D), może myśleli że jesteśmy 'gwiazdami', skoro mieliśmy takie same żółte opaski co zespoły występujące na scenie :D
![]() |
| CHAIN REACTION |
![]() |
| THE ELECTRIC LEMONS |
![]() |
| PLAN |
| ANIA RUSOWICZ |
| LEASH EYE |
| L.STADT |
| DERIGLASOFF BAND |
| POPARZENI KAWĄ TRZY |
| VAVAMUFFIN |
Między koncertami, backstage, zdjęcia tłumu, poza sceną, nazwij to jak chcesz:
| a na scenie grało Vavamuffin :) |
2012/05/19
Po koncercie Mesajah & NDK.
BYŁO ZAJEBIŚCIE. Ci co nie byli niech żałują. Ja / my, bawiliśmy się świetnie. Wyskakałam się, zdjęć też porobiłam. (Zdjęcia znajdziecie na facebooku, w albumie Koncerty w obiektywie).
Nie wiem co więcej napisać, dlatego zostawię Was z kilkoma zdjęciami :)
Trzy zdjęcia z koncertu, mojego autorstwa oczywiście:
Kolejne zdjęcie to zdjęcie tłumu pod sceną, gdzie widać mnie i Mr. Niente :)
![]() |
| fot. Majka Pawlik. |
Tutaj Mesajah, Yanas i ja :)
No i autografy oczywiście :)
![]() |
| Dla POZIOMKĄ (heh, dzięki chłopaki!) MESAJAH I YANAS. |
![]() |
| Paxon. |
Ktoś z Was też był na tym koncercie? Jak Wam się podobało? :)
A za kilka dni Eliminacje do Przystanku Woodstock! : D
A za kilka dni Eliminacje do Przystanku Woodstock! : D
2012/05/04
Pose for my camera.
Przepraszam, że ostatnio znów nic nie dodaję, ale tym razem to wina braku czasu. Majówka powoli się kończy (choć dla mnie trwa co najmniej do niedzieli), a ja chciałam ją kreatywnie wykorzystać i w większości wykorzystałam. Sesja za sesją, póki co tylko dwa dni wolne miałam, bez sesji :) Za to dziś czekają mnie aż dwie. Jedna już zaraz, o 12:00, następna o 16:00. A jutro tak samo, dwie sesje w ciągu dnia, w niedzielę też. Byle by tylko deszcz nie padał! Tak to dam sobie radę :) [Pewnie gdyby się dało to nawet bym próbowała z trzema sesjami na dzień, bo wiele chętnych się zgłosiło do mnie na facebook'u, no ale wiadomo, ja też muszę odpocząć, zjeść, napić się, a aparat podładować :D Ale nie narzekam, z tymi osobami, z którymi nie dam rady w majówkę się spotkać, będę próbowała znaleźć terminy później. :)]
Przydało oby się też w końcu uaktualnić i uzupełnić bloga paradise--online, bo jest co wstawiać, no ale niestety, tak naprawdę to ja nawet zbyt dużo czasu (a i trochę siły) nie mam by ogarniać te zdjęcia z sesji... Więc cierpliwości, wszystko w swoim czasie:) A po sesji i tak wstawiam chociażby jedno zdjęcie na facebook'a, więc co jakiś czas sprawdzajcie: https://www.facebook.com/pannapoziomkaphotography ♥
Przy okazji chciałabym podziękować za wszystkie wiadomości od Was, nie tylko w kwestii sesji ale także z bardzo miłymi słowami na temat moich fotografii, oraz za wszystkie komentarze i kliknięcia lubię to pod zdjęciami (na facebook'u). Dajecie motywację do dalszego działania! ♥
+ Jeśli i Ty chcesz znaleźć się przed moim obiektywem, proszę o wiadomość prywatną na facebook'u / e-mail na pannapoziomka@o2.pl / pm na maxmodels.pl :))
PS: post może głupi, może nudny... nie ważne! sorry, ale pisany na szybko, to dlatego. :D
2012/04/26
#ciuchy
Od jakiegoś już czasu myślałam o dodaniu nowej kategorii na tego bloga. Kilka już podobnych notek było... tak, chodzi mi o zdjęcia ciuchów (nowo zakupionych / fajnych outfitów, etc). Już dawno by się tutaj pojawiały, ale Mr. Niente pracuje, a samej robić takie zdjęcia jest trochę ciężko. Ale teraz skoro już postanowiłam, to postaram się by tych zdjęć się pojawiało więcej, by Mr. Niente wychodził ze mną robić takie zdjęcia chociażby raz w tygodniu, w niedzielę, a i sama będę się starała w miarę możliwości sama to robić.
Niestety nie posiadam zdjęcia 'całej mnie', ponieważ mimo iż mam statyw i w ogóle, to kiedy robię zdjęcia z samowyzwalacza większość zdjęć wychodzi nieostrych, tak jakby moje obiektywy i aparat nie lubiły takich zdjęć... ;c Oto co udało mi się uzyskać:
![]() |
| No prawie cała jestem ;) |
![]() |
T-shirt, który kupiliśmy z Mr.Niente podczas ostatniej naszej wizyty w moim/naszym ulubionym SH. :) Bodajże 4 zł mnie kosztowała :)
Kamizelka/tunika (nie do końca wiem jak to nazwać) - również kupiona w moim ulubionym SH, bodajże w zeszłe wakacje. Zapłaciłam za nią pewnie między 3-6 zł (ach, jak ja lubię promocje w moim SH! ♥).
Do tego spodnie, ciemnofioletowe rureczki, kupione ostatnio w Cropp Town, za 79 zł.
Do tego spodnie, ciemnofioletowe rureczki, kupione ostatnio w Cropp Town, za 79 zł.
Ach, buty! ♥ À la oficerki. Chodziłam za nimi dłuższy czas, ale w większości sklepów (w tym na allegro) były nie takie jakie mi się podobają albo... z suwakiem. Suwak w takich butach (oficerki, a nawet kiedyś pseudoglany widziałam) i w trampkach to dla mnie czysta profanacja... No ale jak już znalazłam buty, które odpowiadały mojej wizji okazywało się, że ich cena wynosiła od 200 zł do 300zł, a czasem i więcej. Cóż, pieniędzmi nie s*am, więc mogłam im co najwyżej pomachać z odległości... Aż w końcu poszliśmy któregoś dnia z Mr. Niente do mojego/naszego ulubionego SH i tam... były właśnie one :) Ja wiem, dziwnie kupować buty w SH... No ale nie mogłam się powstrzymać, zwłaszcza że odpowiadały mojej wizji no i kosztowały AŻ 8 ZŁ! Każdy by się chyba skusił, no nie? :D
Subskrybuj:
Posty (Atom)
Popularne posty:
-
Śmierć jest wielkością niezmienną, jedynie ból jest wielkością zmienną, która może nieskończenie wzrastać. — Georg Christoph Lichtenber...
-
No więc, okazuje się, że dziś Dzień Misia Pluszowego. Niestety żadnego misia z dzieciństwa nie mam. ;C A pamiętam że miałam takiego fajneg...
-
Kobieta będzie flirtować z jakimkolwiek mężczyzną dopóty, dopóki inni to obserwują. — Oscar Wilde
-
P rzepraszam, że ostatnio znów nic nie dodaję, ale tym razem to wina braku czasu. Majówka powoli się kończy (choć dla mnie trwa co najmniej ...
-
What have I got to do to make you love me? What have I got to do to make you care? - Blue ft. Elton John " Sorry, seems to be the ha...



































