This is the story of my life and I write it everyday.

Ksiega Propozycji:

[ l i n k ]

2018/12/23

Nocny Kochanek - Kacper, Andżej i Baltazar


o 18:36 Autor: Panna Poziomka ♥ 0 Komentarze
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

2018/12/17

Ostatni telefon z trasy | NIEDIEGETYCZNE


o 20:38 Autor: Panna Poziomka ♥ 0 Komentarze
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

CUD! - Czacha uroczo dymi #39


o 19:28 Autor: Panna Poziomka ♥ 0 Komentarze
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Popularne posty:

Pages

  • Strona główna

Translate:

Szukaj na tym blogu

Jak to miło, ze tu jestes! ♥

Witam Cię, Drogi Wędrowcze, w moich skromnych progach. Może i ten blog to nic konkretnego, taki misz-masz... Troszkę tego co u mnie, moich przemyśleń. A także wszystkiego tego, co lubię oglądać, słuchać, czytać. Cytaty z książek i piosenek. *Fotografie publikuję na
http://paradise--online.blogspot.com/*
Myślę, więc że każdy coś odpowiedniego dla siebie znajdzie. Jeśli i Ty lubisz któryś z tematów podanych przeze mnie powyżej, to myślę, że dobrze trafiłeś! Proszę, rozgość się. Mam tylko nadzieję, że zostaniesz na dłużej i zostawisz po sobie ślad
w postaci komentarza czy też 'reakcji' (pod postem).
Ściskam i całuję,

Panna Poziomka♥

takie tam cyferki♥:

Czytelnicy online:

About Me

Moje zdjęcie
Panna Poziomka ♥
Żyrardów, Mazowieckie, Poland
Ja nie oszukuję. No, może czasem w kartach, ale do diabła z tym! I czasami kłamię, ale tylko wtedy, kiedy jest to wskazane albo gdy kłamstwo jest bardziej zabawne niż prawda. Nie lubię, gdy ktoś odsuwa mnie na bok jak głupią przeszkodę. Nie lubię, gdy ktoś mnie ignoruje. Rozkazuje mi. Potrafię też być złośliwa, jeśli mam na to ochotę, co często mi się zdarza. Faktem jest, że mam dziwną łatwość mówienia nieprzyjemnych rzeczy : po prostu przykre słowa same wylatują mi z ust. I nie zawsze żałuję, że je powiedziałam. Nie mam słodkich manier, brak mi opanowania i powściągliwości. Niestety jestem z natury ufna. Mam swoje dobre strony, ale mam równie wiele złych. I dobrze mi z tym… Czasami mi się zdaje, że jestem silna jak drzewo, niczego się nie boję, a po chwili drżę ze strachu, czuję się taka krucha… Jestem stereotypowym molem książkowym. Kocham książki. ♥ Ich zapach oraz to co kryją w swoich stronicach… Dzięki nim tydzień temu byłam Córką Czarownic, wczoraj - Scarlett O'Hara, dziś - Eve Dallas, a jutro... kto to wie? (;
Wyświetl mój pełny profil

Kategorie:

  • piękne słowa (211)
  • tak zwana 'codzienność' (196)
  • #muzycznie (112)
  • pozwól że Ci to zobrazuję (79)
  • muzycznie (57)
  • ogłoszenia parafialne (52)
  • oglądam (41)
  • bo śmiech to zdrowie (33)
  • jutjuby (27)
  • #udostępniamwciemno (10)
  • #kryminalne (9)
  • #ciuchy (8)
  • z książek (7)
  • Koncert Życzeń (4)
  • ranking utworów last.fm (4)
  • #JOANTE (2)
  • #hewimetalpany (1)
  • GIF's (1)

Moje miejsce w otchłani Internetu.

  • twitter.com
  • last.FM
  • deviantART.com
  • goodreads.com
  • photo-tumblr
  • ask.fm
  • we♥it
  • tumblr.com
  • 500px.com
  • maxmodels.pl
  • flickr.com
  • DAportfolio.com
  • filmweb.pl
  • youtube.com

Moje blogi:

  • Twoja obecność, warunkiem mojego szczęścia . . . ♥
  • Paradise on-line.
  • ►  2020 (1)
    • ►  lutego (1)
  • ►  2019 (57)
    • ►  września (1)
    • ►  sierpnia (1)
    • ►  czerwca (3)
    • ►  maja (2)
    • ►  kwietnia (6)
    • ►  marca (24)
    • ►  lutego (13)
    • ►  stycznia (7)
  • ▼  2018 (14)
    • ▼  grudnia (3)
      • Nocny Kochanek - Kacper, Andżej i Baltazar
      • Ostatni telefon z trasy | NIEDIEGETYCZNE
      • CUD! - Czacha uroczo dymi #39
    • ►  lipca (1)
    • ►  czerwca (1)
    • ►  maja (1)
    • ►  marca (1)
    • ►  lutego (4)
    • ►  stycznia (3)
  • ►  2017 (22)
    • ►  września (1)
    • ►  sierpnia (3)
    • ►  czerwca (5)
    • ►  maja (7)
    • ►  kwietnia (6)
  • ►  2016 (6)
    • ►  grudnia (4)
    • ►  listopada (2)
  • ►  2015 (7)
    • ►  sierpnia (1)
    • ►  lipca (6)
  • ►  2014 (7)
    • ►  kwietnia (1)
    • ►  lutego (3)
    • ►  stycznia (3)
  • ►  2013 (1)
    • ►  grudnia (1)
  • ►  2012 (92)
    • ►  listopada (14)
    • ►  października (10)
    • ►  września (13)
    • ►  sierpnia (7)
    • ►  lipca (8)
    • ►  czerwca (13)
    • ►  maja (7)
    • ►  kwietnia (8)
    • ►  marca (5)
    • ►  lutego (4)
    • ►  stycznia (3)
  • ►  2011 (134)
    • ►  grudnia (9)
    • ►  listopada (3)
    • ►  października (8)
    • ►  września (17)
    • ►  sierpnia (17)
    • ►  lipca (6)
    • ►  czerwca (14)
    • ►  maja (11)
    • ►  kwietnia (16)
    • ►  marca (12)
    • ►  lutego (15)
    • ►  stycznia (6)
  • ►  2010 (187)
    • ►  grudnia (17)
    • ►  listopada (16)
    • ►  października (3)
    • ►  września (11)
    • ►  sierpnia (7)
    • ►  lipca (7)
    • ►  czerwca (9)
    • ►  maja (14)
    • ►  kwietnia (18)
    • ►  marca (36)
    • ►  lutego (37)
    • ►  stycznia (12)
  • ►  2009 (13)
    • ►  grudnia (12)
    • ►  sierpnia (1)

goodreads.com/poziomka

Jonna's bookshelf: currently-reading

Phantom
Phantom
by L.J. Smith

goodreads.com

Followers

Follow on Bloglovin
My Top Tweets of 2013

Szukaj na tym blogu

Motyw Prosty. Obsługiwane przez usługę Blogger.