Bo Kinguś obiecałam, że pokażę jej dziś, jak na hipisowsko wyglądałam ;-)
I chyba farta przyniosło mi to moje hipisowskie ubranie i podejście - bo zaliczyłam botanikę na 4 :O
A przecież nic nie umiałam, zero notatek... Tak, tak, Karolina dobre ściągi ma :D
O, i nawet Yuna swoje dupsko musiała wtrynić :D ( sorry za bałagan ^^)
Siostra, mam nadzieję, że Ci się podoba.:*
Choć zdjęcia chujowe trochę, bo nie miałam jak sama sobie zrobić, błeee. ;p
I chyba farta przyniosło mi to moje hipisowskie ubranie i podejście - bo zaliczyłam botanikę na 4 :O
A przecież nic nie umiałam, zero notatek... Tak, tak, Karolina dobre ściągi ma :D
Fajna bluzka co? Taka totalnie hipisowska, peace & love.
Oczywiście kupiona w lumpie, bo jakby inaczej. ;3
Ach, te dzwony ^^
O, i nawet Yuna swoje dupsko musiała wtrynić :D ( sorry za bałagan ^^)
O, to zdjęcie może nawet gdzieś się pojawi, jak mnie coś najdzie n___n
Siostra, mam nadzieję, że Ci się podoba.:*
Choć zdjęcia chujowe trochę, bo nie miałam jak sama sobie zrobić, błeee. ;p
