Ksiega Propozycji:
2011/03/22
2011/03/21
c y t a t :
Nie mogę kochać, bo słaba jestem wtedy
Nie myślę o sobie i zatracam się
Oddaję wszystko, a nie mam nic...
Nie myślę o sobie i zatracam się
Oddaję wszystko, a nie mam nic...
- O.N.A. ,, Niekochana".
2011/03/20
76.
Po pierwszym zjeździe jestem pozytywnie nastawiona. Do ludzi z grupy, do nauczycieli. Czas pokaże jak to będzie, a następny zjazd dopiero za dwa tygodnie. ;p W sumie jak narazie mam zapał, i nie mogę się doczekać. :)
2011/03/18
75.
Niestety nie piszę tej notki by pochwalić Wam się wszystkimi moimi nowymi rzeczami - choć obiecałam że dodam taką notkę - ale niestety jeszcze wszystkiego nie sfotografowałam. A piszę dlatego, bo... w sumie czemu nie? Nie no, tak na serio, to jutro mam już pierwsze zajęcia. Dla tych co nie widzieli na facebooku bądź na formspringu, idę do szkoły policealnej [ niestety na normalne studia mnie nie stać, drogi to kierunek mimo wszystko] na fotografię. Wreszcie się doczekałam. :) No i okazało się, że muszę jutro przyjechać z aparatem i kilkoma moimi zdjęciami. :O Nie spodziewałam się tego, dlatego teraz siedzę i przekopuję kompa [a jest tego 57,1 GB] w poszukiwaniu najlepszych moich zdjęć. Kilka mam wywołanych [ w sumie to słowo może być mylnie odebrane, ale lepiej brzmi niż 'wydrukowane', bo w końcu byłam to zrobić u fotografa], więc chociaż o tyle dobrze. Ale jest i tak wiele zdjęć którymi mogłabym się pochwalić. Choć z drugiej strony nie wiem czy jest się czym chwalić... Boże, jak ja już bym chciała mieć tego Canona. Wykonać nim kilka, a naprawdę świetnych zdjęć. Przecież mam tyle pomysłów, tyle nie zrealizowanych pomysłów, bo nie chciałam ich psuć fuji'm (wybacz!). Oj, tak, w tym wypadku miałabym się czym chwalić.
W każdym razie, zaczęłam powoli [znów!] uzupełniać i uaktualniać, deviantARTa. Sprawdźcie jak Was to interesuje: http://panna-poziomka.deviantart.com/ .
Postanowiłam też, że na flickr wstawię zdjęcia jeszcze raz. Tzn. zrobię porządek i uczynię z tego konta moje tak jakby portfolio. Niby mogłabym zrobić to z redbubble, ale tam to tak jak na dA trzeba różne rzeczy ustawiać, dłużej trwa to wszystko. A więc za kilka godzin możecie sprawdzić co to z tym flickr'em zrobiłam : http://www.flickr.com/photos/pannapoziomka/
No dobra, no i w tym momencie skończyła się moja wena. EchasdshfduyfdjfjdnndfoeuteeofdvgyssSVJbxcvgxvnjopiorenodpdpiednncbgskeffhsdsdit.... Hmmmm.... O, no to może się pochwalę, że Yunie chyba przeszła już ruja? No, to właśnie chyba jej dziś przeszło, po całym tygodniu. Tygodniu miauczenia, ocierania się i wkurwiania nas. Uff.
Nie, nie, nie. Lepiej skończę tą notkę skoro mam pisać takie głupoty. ;p Wracam do ogarniania zdjęć, a potem obejrzę sobie kilka odcinków [nie śmiać się!] W.I.T.C.H. ♥
Udanego weekendu Wszystkim. ;-*
- - -
mood: podekscytowana.. ^^
listening to: SGM - I. ♥
reading: Nora Roberts ,,Wzburzone fale ".
watching: W.I.T.C.H. ♥
playing: leśna przygoda na n-k.
drinking: herbatatatatataaaa....
drinking: herbatatatatataaaa....
eating: -
2011/03/13
74.
Dobra, mam już klawiaturę [taką] i w ogóle szał ciał, tylko teraz muszę się jeszcze jej nauczyć:D
Więc niedługo już coś dłuższego napiszę (mam nadzieję). Nooo, chyba że nie chcecie ;p hm?
No i nie powiem, nazbierało się tych wszystkich moich ,,łupów". Jest co fotografować, no i było by się czym tutaj pochwalić. Tyko nie wiem czy mi to w jeden dzień się uda [sfotografować], bo tego wszystkiego jest naprawdę dużo. I wcale nie przesadzam. Od samego Niente dostałam na urodziny pudełko błyskotek. ;D A aktualnie już mam dwa razy tyle wszystkiego. ^^
A teraz idę bo jeszcze nie do końca idzie mi to pisanie na tej klawiaturze, a poza tym jestem zmęczona po - kolejnym - weekendzie w Łodzi, spędzonym w większości na 'spacerach' po centrach handlowych. C; Ale ale za tydzień się skończy mój czas leniuchowania, bo już na pewno, ostatecznie, mają się rozpocząć moje zajęcia. ^^,
PS: jak Wam się podobają ,,drobne" zmiany na blogu?
- - -
mood: zmęczona bo weekendzie w Łodzi.
listening to: Borgore - Love. ♥
reading: Nora Roberts ,,Wzburzone fale ".
watching: -
playing: leśna przygoda na n-k.
drinking: herbata i coca cola.
eating: -drinking: herbata i coca cola.
2011/03/10
z formspringa.
[ Większego nie dam rady dodać, wystarczy kliknąć w zdjęcie i ono otworzy się w nowej karcie, powiększone, tak, że będzie można wszystko wyczytać.:p ]
Pomyślałam, że przyda się też to tutaj dodać, by nie było wątpliwości. :)
+ Zdjęcia aktualnego pierścionka zaręczynowego. :)
Czekam na kolejne ciekawe pytania:
zajebiste trzy nuty ♫♫♫
Smash The Floor - We Bang
Excision, Datsik - Swagga
Borgore - Love
Wiem, że to nie jest typowa muzyka której słucham... Ale zajebiście ryje banie, a ja lubię muzykę ryjącą banię. ♫
2011/03/07
c y t a t :
Zastanawiała się, dlaczego dwoje ludzi, kochających się jak głupi, tak często irytowało się nawzajem, jak to robili oni.
J.D. Robb ( ,,Śmiertelna fantazja").
2011/03/05
2011/03/03
Subskrybuj:
Posty (Atom)
Popularne posty:
-
Śmierć jest wielkością niezmienną, jedynie ból jest wielkością zmienną, która może nieskończenie wzrastać. — Georg Christoph Lichtenber...
-
No więc, okazuje się, że dziś Dzień Misia Pluszowego. Niestety żadnego misia z dzieciństwa nie mam. ;C A pamiętam że miałam takiego fajneg...
-
Kobieta będzie flirtować z jakimkolwiek mężczyzną dopóty, dopóki inni to obserwują. — Oscar Wilde
-
P rzepraszam, że ostatnio znów nic nie dodaję, ale tym razem to wina braku czasu. Majówka powoli się kończy (choć dla mnie trwa co najmniej ...
-
What have I got to do to make you love me? What have I got to do to make you care? - Blue ft. Elton John " Sorry, seems to be the ha...