Ksiega Propozycji:

2011/08/21

~

W ostatnio czytanej książce, znalazłam dwa odnośniki do Guns'N'Roses, a że niedawno robiłam o nich muzyczną notkę, postanowiłam zrobić tych fragmentów zdjęcia i je tutaj wstawić. :)
























{ Źródło: Lisa Jackson ,, Dolina Strachu" }


+ Muszę się pochwalić (skoro jesteśmy już w temacie książek), że od piątku wieczór przeczytałam już te trzy sztuki, które miałam wypożyczone z biblioteki. ;-) Jutro czeka mnie w bibliotece wizyta, lecz niestety tylko by oddać przeczytane książki. Bo jeśli jakąś wypożyczę, to niestety będzie mnie za bardzo kusić i nigdy nie ruszę materiałów do egzaminu teoretycznego z prawa jazdy, który mam 31. sierpnia... *boisię*



2011/08/19

The Pretty Reckless XXXX

The Pretty Reckless ze śliczną Taylor Momsen na wokalu niestety nie mają wielu piosenek. Może to i dobrze, bo notkę szybciej Wam opublikuję? I nie będzie aż tak ,,opasła" jak notka o Guns'N'Roses? No nie wiem, bo mimo iż mają oni tylko jeden album studyjny i kilka innych piosenek to... praktycznie wszystkie mi się podobają. W każdym razie, biorę się do roboty. Dajcie mi potem znać jak Wam się notka podoba oraz oczywiście w KSIĘDZE PROPOZYCJI wpisujcie kolejnych muzyków, których chcecie zobaczyć w cyklu ,,Koncert Życzeń".







101.

Łiiii, dotarła do mnie dziś ładowarka nowa (do aparatu)! ;-D Oczywiście od razu wstawiłam baterię by się naładowała.W takim wypadku może wyciągnę popołudniu/pod wieczór Niente na jakiś fotospacer. :) A w przyszłym tygodniu zacznę realizować te wszystkie sesje, które czekały aż mój aparat obudzi się ze śpiączki! ;-D
Ale najgorsze w tej chwili jest to, że uświadomiłam sobie właśnie który dzisiaj jest... 19 sierpnia... Oh, shit.

2011/08/17

Sprzedam Nokię C3-00!!! Pilne!


Telefon jak nowy, folia z ekranu zdjęta dn.04.08.3011 i od tamtej pory telefon leży nie używany i czeka na kupca. Używałam go jakoś tak trochę ponad miesiąc. Codziennie był noszony w ,,skarpecie". Gwarancja na 24 miesiące od 19.10.2010 (kupiłam go w komisie). Instrukcja, ,,paragon" z komisu, ładowarka. Niestety ma simlock'a w orange (ale może ktoś z Was też ma w orange i potrzebuje nowego telefonu). Telefon sprzedaję ponieważ orange przysłało mi nowy. A poza tym potrzebuję pieniędzy na nowy obiektyw. :) Dlatego proszę, niech ktoś go kupi!!!
Jeśli możecie, wyślijcie linka do tej notki swoim znajomym, może ktoś z nich się zdecyduje na ten na prawdę bardzo fajny telefon. Wszystko w nim jest sprawne (wiem, bo w końcu używałam go trochę ;-)), nie zawiesza się, nie gubi zasięgu. Wi-fi działa jak trzeba.
Jeśli ktoś chciałby więcej info proszę o kontakt mail'owy : pannapoziomka@o2.pl . Jeśli będzie taka potrzeba mogę (choć wolała bym nie, bo to jednak kolejne koszta) wystawić telefon na allegro. Więcej zdjęć póki co nie posiadam (ładowarka od aparatu zaginęła jakiś czas temu i aparat jest w stanie śpiączki).  
Cena jaka mnie interesuje to 299 zł. Jeśli jednak znajdzie się chętny w najbliższych dniach, skora jestem na drobne negocjacje ceny. :) Uważam, że warto! Dlatego czekam na Wasze e-mail'e i/lub komentarze pod tą notką.

2011/08/13

c y t a t :



Jednak wstał nowy dzień. Musi pójść dalej, zmierzyć się z rzeczywistością. Złamane serca się goją. Może zostają pęknięcia, cienkie blizny, ale się goją. Ludzie żyją i pracują, śmieją się i jedzą, chodzą i mówią z tymi szramami.
U wielu ludzi nawet blizny się goiły i mogli znowu kochać.


Nora Roberts (,,Posłanie z róż").

2011/08/10

100.

Ja chyba naprawdę jestem jakąś pieprzoną masochistką...
Cały czas mi zależy. Kocham Cię. Nie zapomnę. Nie chcę by tak było. Powinniśmy być razem. Mieliśmy być razem już  z a w s z e ! Czyżby Twoje ,,zawsze" trwało właśnie tyle? 13 miesięcy z kawałkiem? Cierpię - miej sobie tą satysfakcję. Cierpię, bo mi zależy, bo jestem pieprzoną masochistką i chciałabym być mimo wszystko z Tobą. Bo Cię kurwa kocham.
Jestem w tym momencie ostro żałosna, zdaję sobie z tego doskonale sprawę. Mam to gdzieś. To nie moja wina, to wina tej pojebanej Miłości.

2011/08/04

Guns'N' Fuckin' Roses.

Co ja sobie myślałam wybierając Guns'N'Roses na pierwszą notkę? Przecież będę musiała tutaj wstawić ich praktycznie wszystkie piosenki. ;O < Teraz wszyscy biją gromkie brawa Jonce >. No ale cóż, spróbuję jakoś przez to przebrnąć, dla Was, DLA WAS! . :)

Wybrałam te najnajnajnajNAJulubieńsze. Ale i tak tego ,,troszeczkę" jest. ^^
(Piosenki nie są publikowane od najbardziej do najmniej. Są w kolejności opartej na albumach Guns'N'Roses).



O.P.

Okay, już kilka dni temu zaowocował we mnie pewien pomysł a propos tego bloga. Dopiero dziś miałam czas i możliwość to ogarnąć. Więc sytuacja wygląda tak, po tym linkiem ( http://and--roses.blogspot.com/2009/08/wasze-propozycje-dotyczace-tego-bloga.html ) Znajduje się zmodyfikowana guestbook. I moja prośba do Was jest taka, żebyście w wolnym czasie wpisali tam Wasze opinie na temat tego bloga oraz propozycje różnego rodzaju. Poza tym jest tak już wpis ,,Testowy" w którym w gruncie rzeczy napisałam Wam o co mi chodzi.

Jest tam też mowa o nowym pomyśle moim, tzn. chciałabym, byście właśnie w tej ,,Księdze Propozycji" wysyłali mi co jakiś czas nazwę zespołu albo imię wykonawcy, którego lubicie. Rodzaj muzyki nie ma tutaj znaczenia, bo jak wiecie jestem otwarta na prawie każdy styl. No, i wpisujecie mi np. ... o, nawet słuchany przeze mnie ostatnio Enej. I wtedy ja, widząc taką propozycję, odpalam opcję Nowy Post oraz Youtube.com i wyszukuję ulubione piosenki tegoż wykonawcy. No i oczywiście publikuję je tutaj dla Was.
Wydaje mi się, że pomysł jest... ciekawy raczej, no i oczywiście to trochę obudzi tego bloga spowrotem do życia. Mam nadzieję, że pomysł się przyjmie i niedługo już będę miała od Was propozycje w tym temacie ale też i w innych (wymienionych w ,,Testowym Wpisie do Księgi Propozycji"). No więc teraz dużo zależy od Was. :)

+ Żeby nie jako rozpocząć ten nowy cykl muzyczny no i dać Wam przykład tego o co mi chodzi, później wstawię taki post na wybrany przeze mnie zespół (prawdopodobnie będzie to pierwszy zespół z rankingu last.fm czyli.... O, Guns'N'Roses. :)). Także zapraszam do wpisywania się do Księgi no i wypatrywania pierwszej notki cyklu. A! I będę wdzięczna jak w Księdze lub też w komentarzu pod tą notką, pomoglibyście mi z nazwą dla tego ,,Cyklu Muzycznego" - żebym miała co wpisać w rubryce ,,Etykieta" no i żeby potem było Wam łatwiej te posty odnaleźć.

To by było na tyle, bynajmniej na tą chwilę. Pozdrawiam Was cieplutko.

Panna Poziomka. :)

Popularne posty: