Ksiega Propozycji:

2012/06/11

Michajah — Piosenka o głupich papierosach.




Dwudziesta pierwsza tytoniu mi brak, bez małej dawki ten wieczór straci smak.
Chciałbym to zdobyć, lecz zapał poszedł spać. Za dnia braki zdzierżę, a wieczorem mi żal...
(...)
Niemile wspominam chwile gdy marna chemia, była tylko substytutem esencji szczęścia.
Zasada bywa wówczas nad wyraz miękka, miałem rzucić je w cholerę, a nie ulegać.


Sen Zu — Półnaga prawda.

Z A J E B I S T A !

2012/06/06

I had eyes full of tears at this scene... #GameOfThrones



Płakałam jak głupia na tej scenie... Nawet jeśli to była tylko iluzja, sen, by odwrócić uwagę Khaleesi od odzyskania smoków... Nie wiem czy wiecie, ale Daenerys Targaryen jest moją ulubioną postacią, jej chyba najbardziej kibicuję, I'm #HouseTargaryen Lubiłam też Khala Drogo, taka smutna byłam jak umarł i zostawił naszą Khaleesi samą :( Zwłaszcza, że mimo iż ten związek zapowiadał się, no cóż, nieciekawie, to oni nauczyli się kochać siebie nawzajem i ta ich miłość.... Biedna Dany, a tutaj jeszcze taka sytuacja... :(

JA CHCE JUŻ SEZON TRZECI!!!


PS: Tak, jak chcecie to sobie, że jestem idiotką etc., bo przeżywam serial/książkę. Ale ja nigdy tego nie ukrywałam. ZAWSZE PRZEŻYWAM wszystkie książki które czytam, seriale czy filmy. Już taka jestem, wczuwam się bardzo :)



-------
update 14.06.2012, 11:00 :

tak a propo Game of Thrones:


śmiechowe, co? :3

2012/06/04

dwadzieściatrzy miesiące JOANTE. ♥



There is only two times I want to be with you:
now & forever.

 

Dziś Święto JOANTE, tzn. nasze 23 miesiące razem :) Nie wiem kiedy to zleciało! Dopiero co poznaliśmy się na WOŚPie, spotkaliśmy w nocy przy fontannie... Ale jestem taka szczęśliwa i zakochana nooo  ♥
Dziękuję Ci MrNiente za każdą wspólnie spędzoną chwilę, nie ważne czy przytulaliśmy się, wygłupialiśmy czy kłóciliśmy. Wszystkie wspomnienia są dobre, bo są NASZE.
Bądź już przy mnie zawsze, proszę. ♥




PS: Dziś ostatni odcinek drugiego sezonu Game Of Thrones, my będziemy oglądać, jesteśmy wielkimi fanami, a Wy? Lubicie/oglądacie ten serial? :)

2012/06/03

Mesajah — Jestem Każdym feat. Dogas & Zgas.




Jestem tym co wstaje rano i tym co chodzi spać na ranem
całe życie na freestyle'u, ale zgodnie z planem
jestem kulturalnym typem, jestem kurwa chamem!
Jestem tym co ma poukładane, ale i tak ciągle knuje
tym co ma za mało czasu, ale i tak go marnuje
tym, któremu nie wychodzi, ale i tak próbuje
tym co idzie za rozumem, ale robi to co czuje
tym co nie wie jak się zachować ale trzyma klasę
tym co potrafi żyć za grosze, tym co rozpierdala kasę
jestem dźwiękiem na bicie, jestem bitem, basem...

2012/05/30

Sen Zu - Romantyczna Piosenka.




Dzień spływa z mokrego włosa, a może chcesz dzisiaj ze mną zostać? Na dworze taka brzydka pogoda, a nam się przecież w domu podoba! :)

To jest romantyczna piosenka!... To jest romantyczna piosenka!
Otoczeni naszym własnym mikroświatem, gdzie już nigdy nam niczego nie ubędzie. Otoczeni naszym własnym mikroklimatem, nie musimy szukać się — jesteśmy wszędzie.

Kiedy mi tak szepczesz słodko do ucha, nic innego nie ma znaczenia ♥



2012/05/24

24/05/2012


Dziś były moje imieniny. Spędziłam je oczywiście w towarzystwie mojego kochanego MrNiente
Wieczorem wyszliśmy razem w plener, na mały pikniko-spacer. Pogadaliśmy, poprzytulaliśmy się, zapaliliśmy... Było pozytywnie :3 Co chyba widać na zdjęciu, z zachodzącym słońcem za nami



Dziękuję, że jesteś. Kocham Cię! 

2012/05/22

Koncert 'Eliminacje do Woodstocku' - Żyrardów (półfinał)




Oj, było dobrze :) Zostawię Was ze zdjęciami (tutaj możecie polubić je na facebooku: LINK), nie mam siły nic więcej pisać :p No, może oprócz tego, że z MrNiente mieliśmy podczas koncertu niezłe śmiechy z ludzi, którzy robili NAM zdjęcia z ukrycia (ah ci paparazzi :D), może myśleli że jesteśmy 'gwiazdami', skoro mieliśmy takie same żółte opaski co zespoły występujące na scenie :D



CHAIN REACTION

THE ELECTRIC LEMONS

PLAN
ANIA RUSOWICZ
LEASH EYE

L.STADT

DERIGLASOFF BAND
POPARZENI KAWĄ TRZY
VAVAMUFFIN

Między koncertami, backstage, zdjęcia tłumu, poza sceną, nazwij to jak chcesz:



a na scenie grało Vavamuffin :)






2012/05/19

Po koncercie Mesajah & NDK.



BYŁO ZAJEBIŚCIE. Ci co nie byli niech żałują. Ja / my, bawiliśmy się świetnie. Wyskakałam się, zdjęć też porobiłam. (Zdjęcia znajdziecie na facebooku, w albumie Koncerty w obiektywie).

Nie wiem co więcej napisać, dlatego zostawię Was z kilkoma zdjęciami :)

Trzy zdjęcia z koncertu, mojego autorstwa oczywiście:







Kolejne zdjęcie to zdjęcie tłumu pod sceną, gdzie widać mnie i Mr. Niente :)

fot. Majka Pawlik.

Tutaj Mesajah, Yanas i ja :)



No i autografy oczywiście :)

Dla POZIOMKĄ (heh, dzięki chłopaki!) MESAJAH I YANAS.
Paxon.
Ktoś z Was też był na tym koncercie? Jak Wam się podobało? :)
A za kilka dni Eliminacje do Przystanku Woodstock! : D

2012/05/17

Koncert 2in1: Mesajah, Natural Dread Killaz & Riddim Banditz!


To już za godzinę! Nie mogę się doczekać, w końcu od czasu pierwszej płyty Mesajah (,,Ludzie Prości") marzyłam by pójść na jego koncert! I dziś wreszcie mi się to uda :) A że będę tam i jako fanka i jako fotograf to będzie można się spodziewać zdjęć na pewno na facebook'u i postaram się też dodać je na paradise--online (mam tylko nadzieję, że komputer znów mi nie padnie... rano już myślałam, że to koniec, że go nie uruchomię... dlatego teraz z przezorności wrzucam wszystko na dysk przenośny, który ostatnio kupiłam ;)).
No dobra, ten post znów jest taki nijaki, ale już lecę się ogarniać na koncert :)







>wydarzenie na facebook'u<

Popularne posty: