To
było jak krótki sen, kochałem tak jeden raz Wierzyłem
w tę miłość tak i nagle rozpadł się świat Bo kochać to
jedno jest a drugie kochanym być Ooo
cała miłość ma dla Ciebie jest.
Pamiętam dokładnie
twarz, w jej oczach widziałem raj Chodziliśmy pośród drzew,
kochaliśmy cały świat... (…) To było
jak krótki sen, kochałem tak tylko raz Chodziliśmy pośród
drzew, ja chciałem dać jej cały świat A kiedy wybiorę się w
tę drogę, ostatnią z dróg Zabiorę ze sobą bzy, tak je
kochałaś, więc dam, dam je ci, słońce moje...
Tak bardzo chciałbym, żeby jutro mogło się to zmienić
Żebym mógł dać Ci, to co chcę Ci dawać i dostać to od Ciebie...
Tak bardzo chciałem dzisiaj Ci powiedzieć, że
Mówię Ci co chcesz usłyszeć i mówię to dla Ciebie...
Tak mocno chciałem Twoich oczu, Twojej skóry
Tak bardzo chciałem Twoich dłoni, tak mocno czułem to
Tak bardzo chciałem obok być, nie myśląc ile to kosztuje
Tak mocno czułem to, tak bardzo byłaś mi potrzebna
Tak bardzo chciałem być potrzebny Ci,
Niezbędny tak jak Ty mi do dziś...
Tak bardzo byłaś jedna, jak nigdy, nigdy nikt...
Tak bardzo mocno chciałem z Tobą żyć
Tak mocno byłem pewny, czekałem kiedy powiesz mi
Że jesteś dla mnie, jesteś ze mną, że ja i Ty
To coś, co jest na pewno, że jest naprawdę
Że to co było między nami wciąż jest i wciąż jest ważne i…
Nie ma Cię gdy moje życie spada w dół i
Nie ma Cię gdy wszystko łamie się na pół i
Nie ma Cię i nie wiem już gdzie jesteś, ale dobrze,
Że nie wiesz co u mnie, bo pękło by Ci serce...
Nie ma Cię gdy moje życie spada w dół i
Nie ma Cię gdy wszystko łamie się na pół
Ale kocham Cię, kocham, wciąż Cię kocham, kurwa
I nie znam już innych słów, to jest zbyt trudne...
A kiedy moja miłość zgaśnie, gdy naprawdę będę chciał iść sam
Gdy bez Ciebie będzie łatwiej, gdy bez Ciebie będę mógł być
Tam gdzie mieliśmy iść razem zawsze
Gdy przestaniesz tak naprawdę znaczyć już cokolwiek dla mnie
Gdy przestanę myśleć o czym myślisz i gdzie idziesz
Gdy to stanie się nieodwracalne gdy stąd wyjdziesz
Gdy nie będę już tak bardzo chciał Cię widzieć
Gdy nie będę chciał Cię słuchać, gdy nie będę z Tobą milczeć
Gdy nie będziesz czuła do mnie tego już tak mocno
Gdy pomyślisz, że chcesz iść gdzieś, nie chcesz zostać
Jeśli mimo wątpliwości to nie będzie proste
Nie będzie intuicyjne, coś innego będzie dobre
Jeśli będę musiał się odwrócić i to co czuje zniszczyć
Nie móc o tym mówić
Jeśli będę musiał poczuć tak, musisz zrozumieć to
Będzie koniec nas, koniec, dziś tak to czuję, bo...
Nie ma Cię gdy moje życie spada w dół i
Nie ma Cię gdy wszystko łamie się na pół i
Nie ma Cię i nie wiem już gdzie jesteś, ale dobrze,
Że nie wiesz co u mnie, bo pękło by Ci serce...
Nie ma Cię gdy moje życie spada w dół i
Nie ma Cię gdy wszystko łamie się na pół
Ale kocham Cię, kocham, wciąż Cię kocham, kurwa
I nie znam już innych słów, to jest zbyt trudne...
Kolejny dzień urodzin. A to oznacza kolejny rok na liczniku, a w
tym wypadku to ostatni przed zmianą pierwszej cyfry na tymże
liczniku. Kolejny rok bliżej końca. Przepraszam nie
potrafię pozytywniej. Od kilku lat ten dzień był
porażką, nawet nie że 'zwykłym dniem jak każdy inny', zawsze był
gorszy, zawsze była we mnie taka zadra smutku i zawodu. Zawsze, a
przynajmniej od kilku lat (gwoli sprostowania). (Po prostu...ja chyba
wpadam w taką jakąś okołourodzinową depresję...No bo ile ja mam lat i co
do tej pory osiągnęłam..?!kim ja jestem..?!czym mogę się pochwalić..?!)
I w tym roku
nie było lepiej (nie wiem czemu myślałam że będzie?), nawet
jeśli ten wieczór spędziłam w Łodzi z Kochankami, poskakałam i
zdarłam gardło na zajebistym koncercie, a na koniec napiłam się
symbolicznego urodzinowego szamponu (monte santi la perla pink) z
chłopakami z NK... I na dodatek wracałam dziś z Łodzi ze słońcem,
iście wiosennie było... Wszystko to do czasu powrotu do
szarej rzeczywistości w czerwonym mieście. Mimo iż tu też było
słońce i wiosna w powietrzu. To nastrój w mej duszy zmienił się na
zupełnie taki jak w piosence
Pull The Wire „Noc w Czerwonym Mieście”... Ech. :( Do tego TABU feat. Kuba Kawalec „Nie mam już sił”rozwaliło mnie na łopatki...Tak bardzo adekwatne... W końcu mój chłopak moje urodziny spędził na swojej imprezie firmowej. Nie wchodząc bardziej w tą depresję, ale pozostając przy
temacie muzycznym, to do tej pory na pytanie „Twoje ulubione
cytaty” padał m.in. ten z piosenki Guns'N'Roses zatytułowanej „Estranged”:
„Old at heart but I'm only 28 And I'm much
too young To let love break my heart Young
at heart but it's getting much too late To find ourselves so far
apart...”
No i niestety od wczoraj już nie
jestem only 28 i... chciałabym być zbyt młoda by miłość złamała
moje serce. No ale niestety, na to jest o kilka za późno... To też
boli. Bo chciałabym być silna, ale choć bardzo chcę (a wręcz
wmawiam to sobie), to tak nie potrafię... :(
I to wszystko ukierunkowane jest w jedną stronę.
Nie ma o czym mówić. Ja cały czas nie wierzę w to co dziś usłyszałam. Mam nadzieję, że to głupi żart albo chory sen....
J'ai peur, oh j'ai peur De la vie
qui nous attend Des mensonges de nos parents J'ai peur, oh si
peur, j'ai peur... j'ai peur Que les étoiles qui nous guident Un
jour nous poussent au vide J'ai peur, J'ai peur, ...
Boję się. oh, boję się
Życia,
które nas czeka Kłamstw naszych rodziców Boję się, och tak
się boję, boję się... boję się Że gwiazdy, które nas
prowadzą Pewnego dnia popchną nas do zguby Boję się Boję
się, ...