Ksiega Propozycji:

2019/03/16

WIOLKA WALASZCZYK - "Na chacie" | 20 Stand-Upów


C y t a t:

Czasami myślę, że to nieważne kto zawinił w jakiejś relacji. Większość konfliktów to działanie obustronne. Najważniejsze jest przyznać się do błędu, porozmawiać i spróbować zrozumieć co kierowało drugą osobą. Nieważne jest też kto pierwszy przeprosi czy wyciągnie rękę na zgodę. Jestem zwolenniczką teorii, że czasami warto schować honor do kieszeni i pewne sprawy wyjaśnić. Wybaczyć. Zapomnieć. Jeśli jednak już wyciągasz do kogoś rękę na zgodę to upewnij się czy przypadkiem ta osoba nie trzyma w drugiej dłoni noża, żeby po raz kolejny, jeszcze bardziej trafnie wbić Ci go w serce.”
- Aleksandra Steć

2019/03/14

Three Days Grace - Animal I Have Become






Somebody help me through this nightmare
I can't control myself
Somebody wake me from this nightmare
I can't escape this hell


(This animal, this animal, this animal, this animal, this animal, this animal, this animal)

So what if you can see the darkest side of me?
No one will ever change this animal I have become
Help me believe it's not the real me
Somebody help me tame this animal I have become
Help me believe it's not the real me
Somebody help me tame this animal
(This animal I have become)

CUD! - Czacha uroczo dymi #46


2019/03/03

The Pretty Reckless - Mad Love (lyric video)

When you come around
I lose my mind from the sound
Of your voice and your laughter
I'll come right after
Your love...














It's just a fantasy...

2019/03/02

Turbo - Dorosłe dzieci

W okolicy urodzin staram się tej piosenki nie słuchać(ale już 2 tyg.minęły to może jest w miare bezpiecznie). A to dlatego że jest tak bardzo prawdziwa. Też jestem takim dorosłym dzieckiem, które ma żal za kiepski przepis na ten świat. Mam 29 lat i wciąż nie wiem jak mam żyć. Nie umiem żyć w tym wieku. To smutne...





Nauczyli nas regułek i dat.
Nawbijali nam mądrości do łba.
Powtarzali, co nam wolno, co nie.
Przekonali, co jest dobre, co złe.

Odmierzyli jedną miarą nasz dzień.
Wyznaczyli czas na pracę i sen.
Nie zostało pominięte już nic.
Tylko jakoś wciąż nie wiemy, jak żyć!

Ref.:
Dorosłe dzieci mają żal,
Za kiepski przepis na ten świat.
Dorosłe dzieci mają żal,
Że ktoś im tyle życia skradł...


Nauczyli nas, że przyjaźń to fałsz.
Okłamali, że na wszystko jest czas...
Powtarzali, że nie wierzyć to błąd.
Przekonali, że spokojny jest dom....

Odmierzyli każdy uśmiech i grosz.
Wyznaczyli niepozorny nasz los.
Nie zostało pominięte już nic.
Tylko jakoś wciąż nie wiemy, jak żyć.

(...)

Nauczymy się więc sami na złość,
Spróbujemy, może uda się to...
Rozpoczniemy, od początku nasz kurs,
Przekonamy się, czy twardy ten mur...

Odmierzymy, ile siły jest w nas.
Wyznaczymy sobie miejsce i czas.
A gdy zmienią się reguły tej gry.
Może w końcu odkryjemy, jak żyć!

C y t a t :


Popularne posty: