Kiedy walczymy o miłość, walczymy o powietrze, bez którego nie ma życia.
Ksiega Propozycji:
2009/12/25
c y t a t :
Chcę się napić kawy.
Jakże człowiek, który spał zaledwie trzy godziny, może wyżyć bez kawy ? Sex satysfakcjonuje, pokarm dostarcza paliwa, miłość może podtrzymywać na duchu, ale bez kawy jaki to wszystko ma sens ?Zwłaszcza o wpół do szóstej nad ranem.
- Nora Roberts ( Serce Oceanu ).
Renifery przyjechały prosto z Laponii !
Chciałam dodać zdjęcia z wojny na śnieżki, ale niestety coś nie chciało mi zdjęć dodać, jakby limit był na 4 zdjęcia. ;C
Może jutro jeszcze popróbuję.
A tymczasem, teraz już Żyrardowskie reniferki. ^^,
KISS - I still Love you ( unplugged )
Świetna piosenka, naprawdę.
Ja osobiście bardzo, ale to bardzo ją lubię.
Może i wam się spodoba ;-)
No i nie mogę wyjść z podziwiu, jaką oni mają ładną cerę pomimo tych wszystkich kosmetyków, których używali. Jeśli nie wiedzie o co chodzi - tutaj - możecie zobaczyć ich w sławnych make-up'ach.
2009/12/21
2009/12/17
c y t a t :
- Ale pamiętaj, że wszystko sprowadza się do tego.-Odchylił jej głowę do tyłu i przylgnął wargami do jej ust.-I w tym właśnie- mruczał można znaleźć więcej magii, niż się ludziom wydaje.
- Nie zwątp we mnie, nie skreślaj mnie.
- Nie ma mowy.
- Nora Roberts ( Niebo i Ziemia )
sezon zimowy 2009/2010 - rozpoczęty!
1.
Jak widać nie jestem na uczelni i nie piszę kolokwium z angielskiego.
Czekałam 40 minut na dworcu i marzłam, a ani osobowy ani pośpieszny nie przyjechały. :|
Zadzwonilam po dziadka - naprawdę chciałam pojechać na to kolokwium - okazało się, że i tak i tak bym dojechała przy dobrych wiatrach na 10:00 z powodu złych warunków jazdy.
Zrezygnowałam więc i wróciłam do domu, wcześniej zawiadamiając kumpla, że mnie nie będzie i prosząc o wytłumaczenie mnie przed wykładowcą.
Myślałam czy by nie ubrać się teraz i iść na chwilę na dwór z aparatem. Choćby do ogrodu...
Oookay! Jednak się zdecydowałam.
Wrócę ze zdjęciami. ^^
Czekałam 40 minut na dworcu i marzłam, a ani osobowy ani pośpieszny nie przyjechały. :|
Zadzwonilam po dziadka - naprawdę chciałam pojechać na to kolokwium - okazało się, że i tak i tak bym dojechała przy dobrych wiatrach na 10:00 z powodu złych warunków jazdy.
Zrezygnowałam więc i wróciłam do domu, wcześniej zawiadamiając kumpla, że mnie nie będzie i prosząc o wytłumaczenie mnie przed wykładowcą.
Myślałam czy by nie ubrać się teraz i iść na chwilę na dwór z aparatem. Choćby do ogrodu...
Oookay! Jednak się zdecydowałam.
Wrócę ze zdjęciami. ^^
2009/12/16
Pada śnieg, pada śnieg!
No ładnie, teraz się Matce Naturze przypomniało o śniegu.
Byle by tylko został do świąt. Bo co to za Boże Narodzenie bez śniegu, hm ?
Choć też wybrała sobie termin, akurat jak jutro mam rano kolokwium z angielskiego i tak naprawde mam tylko dwa pociągi w które jak wsiądę to możliwe że na czas zdąrzę, a znając kochane PKP to będą opóźnienia w pociągach... I co ja zrobię ? Nie przyjmą przecież wytłumaczenia, że nie przyjechałam na kolokwium z powodu braku pociągu, to nie liceum ( choć w liceum takich problemów nie miałam, bo jeździłam autobusem - bliżej do szkoły miałam, a i jak coś to nawet dziadek samochodem podrzucił, a teraz? ).
Oj, i już czuję jak marznę jutro rano na tej stacji i w drodze na uczelnię, oj brrr...
Tak na pocieszenie (?) , kilka zdjeć zimy, które kiedyś zrobiłam ( jeszcze starym aparatem - kompaktem sony'ego ) w drodze do/ze szkoły. :)
Dokładną datę sprawdziłam : 16 stycznia 2009. Żyrardów/Wiskitki.
Byle by tylko został do świąt. Bo co to za Boże Narodzenie bez śniegu, hm ?
Choć też wybrała sobie termin, akurat jak jutro mam rano kolokwium z angielskiego i tak naprawde mam tylko dwa pociągi w które jak wsiądę to możliwe że na czas zdąrzę, a znając kochane PKP to będą opóźnienia w pociągach... I co ja zrobię ? Nie przyjmą przecież wytłumaczenia, że nie przyjechałam na kolokwium z powodu braku pociągu, to nie liceum ( choć w liceum takich problemów nie miałam, bo jeździłam autobusem - bliżej do szkoły miałam, a i jak coś to nawet dziadek samochodem podrzucił, a teraz? ).
Oj, i już czuję jak marznę jutro rano na tej stacji i w drodze na uczelnię, oj brrr...
Tak na pocieszenie (?) , kilka zdjeć zimy, które kiedyś zrobiłam ( jeszcze starym aparatem - kompaktem sony'ego ) w drodze do/ze szkoły. :)
Dokładną datę sprawdziłam : 16 stycznia 2009. Żyrardów/Wiskitki.
c y t a t :
What is the distance between a bullet and a gun?
God, are you listening or have you just given up ?
We need forgiveness,
we all need a lot of love…
– Bon Jovi ” Bullet “.
Subskrybuj:
Posty (Atom)
Popularne posty:
-
Śmierć jest wielkością niezmienną, jedynie ból jest wielkością zmienną, która może nieskończenie wzrastać. — Georg Christoph Lichtenber...
-
No więc, okazuje się, że dziś Dzień Misia Pluszowego. Niestety żadnego misia z dzieciństwa nie mam. ;C A pamiętam że miałam takiego fajneg...
-
Kobieta będzie flirtować z jakimkolwiek mężczyzną dopóty, dopóki inni to obserwują. — Oscar Wilde
-
P rzepraszam, że ostatnio znów nic nie dodaję, ale tym razem to wina braku czasu. Majówka powoli się kończy (choć dla mnie trwa co najmniej ...
-
What have I got to do to make you love me? What have I got to do to make you care? - Blue ft. Elton John " Sorry, seems to be the ha...


