PS: Nie mogę się doczekać sezonu 7. Zapowiada się legen... wait for it... dary!
Ksiega Propozycji:
2011/09/07
How I Met your Mother.
PS: Nie mogę się doczekać sezonu 7. Zapowiada się legen... wait for it... dary!
2011/09/06
103.
Tak naprawdę nie wiem co pisać. Mam dużo czasu, który spędzam tak przed kompem - oglądam How I Met Your Mother online (♥). Jestem już na 5 sezonie, ale skończę go dziś. Poza tym nie robię niczego pożytecznego. Nie chce mi się nawet teraz tutaj pisać, ale stwierdziłam, że może powinnam. Nudzę się, nudzę się strasznie. Niente całe dnie pracuje. I nie widzimy się codziennie. Dziś mam nadzieję jednak, że przyjedzie do mnie wieczorem... A jutro po jego pracy (bo odbierze kasę) idziemy podobno na małe zakupy, a potem do Wesołego Miasteczka. ♥ Choć ja osobiście nie jaram się Wesołymi Miasteczkami, to znaczy jakoś nie kręcą mnie te wszystkie karuzele i w ogóle. Ja lubię tam chodzić tylko popatrzeć na ludzi, jak dobrze się bawią, no i oczywiście zjeść watę cukrową. ♥ A Niente już mi obiecał, że jeśli będzie wata cukrowa to mi ją kupi.♥
A w ogóle w niedzielę, minęło nam 14 miesięcy razem. ♥ Spędziliśmy ten dzień na dłuuugim śnie, a potem spacerze. Było miło, choć później się niestety pokłóciliśmy. Ostatnio ciągle się kłócimy... Nawet przez sms'y. ;c Ale ja mam nadzieję, że będzie już dobrze... Oby... Bo bardzo kocham tego mojego Niente. ♥ I nie chciałabym by to wszystko nam się rozwaliło...
2011/09/05
c y t a t :
...you're taking my heart with you, baby!!!
just remember that... just remember that...it's alright... it's alright... you won't see me cry.
no! no! I won't cry... no!
but I'll tell you one thing... I'll tell you one thing!
(...)
I... love... you...
( słowa wypowiadanie,wykrzykiwane wręcz, przez Jona Bongiovi pod koniec piosenki "Silent Night" z koncertu z Cincinnati ´87)
[pisane ze słuchu, niestety, więc mogą być błędy...ale sądzę że raczej dobrze słyszałam.. mam nadzieję :p ]
2011/08/31
ZDAŁAM!!!!
Zdałam, kurde blaszka, ZALICZYŁAM ten teoretyczny egzamin. ;D Z jednym błędem, ale olać, najważniejsze, że wynik był POZYTYWNY! Niestety nie rozpiszę się więcej, ponieważ jestem trochę zmęczona i mi się nie chce - tak tylko weszłam się pochwalić Wam i podziękować za trzymane za mnie kciuki! :)
XOXO
- - -
mood: s z c z ę ś l i w a.
listening to: -
reading: dziś - po tygodniu nieczytania - wreszcie coś zacznę wieczorem!
watching: Dlaczego ja? / Trudne sprawy. (na youtube) XDD
playing: -
drinking: herbatka.
eating: -.
reading: dziś - po tygodniu nieczytania - wreszcie coś zacznę wieczorem!
watching: Dlaczego ja? / Trudne sprawy. (na youtube) XDD
playing: -
drinking: herbatka.
eating: -.
2011/08/30
102.
Trzymajcie za mnie jutro kciuki od godziny 12:00, okay? Bo właśnie wtedy mam egzamin teoretyczny na prawo jazdy. Ja wiem, wiem, teoria to psikus, nie powinnam się denerwować. Ale się denerwuję. Pewnie to przez tą porażkę za pierwszym razem. Denerwuję się jak głupia, ba! boję się. Choć teoretycznie jestem przygotowana, w końcu od tygodnia rozwiązuję około 10 egzaminów. Na początku - wiadomo - było kiepsko, w końcu bez przygotowania je robiłam to się zdarzało błędów 8, 6. Ale od kilku dni, największą ilością błędów było 3-4. Największą niezaliczającą. Bo kilka testów rozwiązałam na przepisowe 2 błędy i nawet zdarzyły się testy z jednym błędem. A dziś? Dziś, pierwszy rozwiązany przeze mnie egzamin i wynik 0 - słownie: z e r o - błędów. Nie wiecie jak się ucieszyłam. Sukces ten powtórzył się potem jeszcze kilka razy. Były błędy w ilości 1 i 2. Tylko bodajże dwa testy zwaliłam z 3 i 4 błędami. To sukces prawda? Powinnam się cieszyć i się nie przejmować. No ale cóż, przejmuję się. W końcu ,,znacie" mnie, taka właśnie jestem.
Ale dobrze, że nie jadę tam sama. Tylko z Niente, no i dziadkiem, który nas zawozi. To będą pierwsze osoby, które poznają wynik razem ze mną. Obyśmy mogli świętować i planować moje podejście do egzaminu praktycznego i załatwienie mi jazd doszkalających (w końcu za kierownicą nie siedziałam od grudnia!)...
Dlatego proszę Was trzymajcie za mnie te kciuki mocno w dniu jutrzejszym! Bo ja wierzę w siłę trzymanych kciuków.
Oczywiście, od razu po powrocie ze Skierniewic napiszę Wam, jak mi poszło.... Mam nadzieję jednak, że będę się tutaj cieszyć swoim sukcesem, razem z Wami...
- - -
mood: strach i zdenerwowanie, mimo wszystko.
listening to: szum komputera. :p
reading: podręcznik do prawa jazdy - znaki drogowe.
watching: niedługo wreszcie pojawią się nowe sezony ,,moich" seriali!
playing: Egzamin kategorii B.
drinking: herbatka.
eating: -.
reading: podręcznik do prawa jazdy - znaki drogowe.
watching: niedługo wreszcie pojawią się nowe sezony ,,moich" seriali!
playing: Egzamin kategorii B.
drinking: herbatka.
eating: -.
2011/08/29
Enej - Noc.
Nocą, kiedy wszyscy śpią, ja nie śpię, tylko czekam na Ciebie aż przyjdziesz i pokażesz mi niebo i wreszcie polecę do niego. ♥
2011/08/25
Podstawy fotografii II.
Szczerze to przez chwilę zastanawiałam się czy nie powinnam jednak tej notki przenieść na paradise--online. W końcu to tamten blog jest od zdjęć. Tutaj co najwyżej pojawiały się 3 zdjęcia w jednej notce... No ale cóż, jak już tutaj dodałam I część to i dodam już wszystko. Ale na paradise--online i tak coś się postaram dodać. :)
Więc zapraszam Wszystkich obecnych na drugą część zdjęć zaliczeniowych.
Podstawy fotografii.
Jakiś czas temu - a dokładnie na początku wakacji - obiecałam, że dodam zdjęcia, które oddawałam na zaliczenie. To Wasz szczęśliwy dzień, ponieważ właśnie dziś się za to zabieram. Właśnie teraz. Panie, Panowie, przedstawiam Wam zdjęcia na zaliczenie z przedmiotu Podstawy Fotografii.
2011/08/23
Nowy wygląd bloga.
Trochę się napracowałam. Ale już jest. NOWY WYGLĄD BLOGA. Jak Wam się podoba? Piszcie co jest źle, do poprawienia (choć mam nadzieję, że wszystko jest w porządku), a co jest OK i może zostać. :)
+ Nagłówkowe zdjęcie jest oczywiście mojego autorstwa. C;
XOXO,
Panna Poziomka
Subskrybuj:
Posty (Atom)
Popularne posty:
-
Śmierć jest wielkością niezmienną, jedynie ból jest wielkością zmienną, która może nieskończenie wzrastać. — Georg Christoph Lichtenber...
-
No więc, okazuje się, że dziś Dzień Misia Pluszowego. Niestety żadnego misia z dzieciństwa nie mam. ;C A pamiętam że miałam takiego fajneg...
-
Kobieta będzie flirtować z jakimkolwiek mężczyzną dopóty, dopóki inni to obserwują. — Oscar Wilde
-
P rzepraszam, że ostatnio znów nic nie dodaję, ale tym razem to wina braku czasu. Majówka powoli się kończy (choć dla mnie trwa co najmniej ...
-
What have I got to do to make you love me? What have I got to do to make you care? - Blue ft. Elton John " Sorry, seems to be the ha...