Ksiega Propozycji:

2010/02/10

c y t a t :

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać.
Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi.

( znalezione w necie)

2010/02/09

c y t a t :


Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.


— Julian Mikołajczak

... miałam zły sen. :(

Kurwa, dawno już tak nie było, bym budząc się ze snu wpadała w głośny płacz, jak małe dziecko.
Taka little histeria...
No, ale dawno też nie miałam TAKIEGO snu...
I to nie był żadnen z tych z zabijają mnie lub kogoś, jakieś potwory, etc.
To był inny sen, sen, który bardzo mnie zabolał, bo był taki... rzeczywisty.
Myślę, że teraz, po 30 min. płaczu i myślach o tym śnie - że może jest prawdziwy, albo że niedługo może stać się prawdziwy - raczej już nie zasnę. Super rozpoczęcie nowego dnia...
Jedynym miłym akcentem tego poranka było to, że moja kicia, jak tylko usłyszała, że płaczę to przyszła do mnie i przytuliła się do mojego policzka...


Co mój sen oznaczał, według sennika online ( tak mniej więcej ) :
Zaniedbujesz swoje obowiązki, zakończą się Twoje smutki i wszystko ułoży się dobrze ( to, to chyba nieprędko...), zdrada w miłości, oznaka straty, zapowiedź niezbyt udanego małżeństwa, radosne wydarzenie, szczęście w małżeństwie, miłe spotkanie,  czeka Cię niespodzianka, nowe znajomości, uważaj może Cię spotkać niemiła przygoda, fantastyczny związek uczuciowy, miłe spotkanie w rodzinnym gronie, pośpieszna podróż, skłonność do marnotrawstwa, szybkie spełnienie życzeń, potknięcie w życiu, przyjemności...

Dziwne, że wiele rzeczy podczas snu się działa, czułam je.
Poza tym tak jakby te wyniki sennika się trochę zaprzeczają wzajemnie...
Kurwa.

2010/02/08

Ranking utworów last.fm

Ostatnie 7 dni : 

  1. Hair - Original Soundtrack – Hair
     
  2. Bon Jovi – Silent Night (Live In Cincinnati ´87)
     
  3. Guns N' Roses – Rocket Queen
     
  4. Richie Sambora – Father Time   
     
  5. Bon Jovi – Bed Of Roses
     
  6. Bon Jovi – In These Arms
     
  7. Guns N' Roses – Patience
     
  8. Bon Jovi – The Last Night
     
  9. Guns N' Roses – 14 Years
     
  10. Richie Sambora – Made In America
     
  11. Guns N' Roses – You're Crazy
     
  12. Europe – Carrie
     
  13. Europe – Tomorrow
     
  14. Richie Sambora – One Light Burning
     
  15. Guns N' Roses – Welcome to the Jungle

2010/02/07

c y t a t :

Silent night
The night our love died
No words to say
And we’re both too tired to fight
Just hold me close
And don’t let go...
- Bon Jovi ” Silent Night “

2010/02/06

Hair Musical - Hair song



Uwielbiam tą piosenkę i ten moment z tego musicalu.
[ musical " Hair ", niedawno przeze mnie oglądany. ]
A Berger ( ten brunet) to ciacho, tak w sumie... ^^,
I głos ma zajebisty <3

2010/02/05

5.

Kurczę, ale dziś mamy ładną pogodę. Aż w domu się siedzieć nie chce...
Byłam na chwilę w bibliotece i tak mi się zamarzył spacer... I może jakieś zdjęcia...
No ale to nie możliwe.

Aktualnie czekam na Effę, bo dziś piątek, a my co piątek mamy swoje seanse ;-)
Oczywiście zaczniemy od nowego odcinka OTH ( tak, tego który ostatnio oglądałam i już wpisywałam w notce o filmach... dlatego nie mówcie nic Effie że wcześniej już go widziałam XD ) a potem jakieś filmy od niej ( m.in. Amerykańskie Ciacho ) no i odemnie prawdopodobnie nowe ekranizacje książek Nory Roberts ( tak, tak, nakręcili nowe! i je ściągam, choć coś ciężko mi to idzie :p ).

Tak więc... Miłego dnia wszystkim czytającym, czyli mnie samej chyba oO'
Jutro mam nadzieję, że będzie też taka piękna pogoda. Proszę ?

2010/02/04

Filmy

...obejrzane przeze mnie wciągu ostatnich dni.
Zaczynając od ostatniego, który obejrzałam.




Hair (1979)
Nie będę tutaj pisać o czym film jest. Każdy kto będzie chciał, sprawdzi na filmweb.
Film... świetny, naprawdę. O muzyce nie wspomnę nawet. Polecam jeśli ktoś lubi klimaty hipisowskie, długowłose dzieci kwiatów, etc.
Mi się podobał, a na koniec przyznam że uroniłam łezkę...



Scooby Doo: Legenda Wampira (2003)
Lubię bajki, i nie zamierzam się tego wstydzić. A ta była wyjątkowo śmieszna. XD
No, ale to w końcu Scooby Doo :3






One Tree Hill s07e15 Don't You Forget About Me.
Śmieszny odcinek, śmieszny. : >



Alvin i wiewiórki 2 (2009)
Niestety ściągałam film z torrentów zagraniczny, totez film ściągnął mi się po angielsku.
A napisów oczywiście brak, bo w Polsce film jest z dubbingiem.
Ale zrozumiałam wszystko, i bardzo mi się podobał. :)
I kocham Theo <3



Zombieland (2009)
Myślałam, że to bardziej straszny film będzie - tak,tak, wiem, że filmweb mówił że gatunek to ' horror, komedia ', ale nie bardzo chciałam mu zaufać, czytając dalej dowiecie się dlaczego.
No ale i pośmiałam się trochę przy tym filmie i powkurzałam ( czyli inaczej wczuwałam się i przeżywałam ten film XD ) no i nie powiem - nie mogłam patrzeć na tych zombie, zwłaszcza jak jedli, toteż przymykałam oczy. ;P



Galerianki (2009)
Oj ten film to mnie zawiódł. Myślałam, miałam nadzieję na coś więcej.
Myślałam, że więcej będzie o tym jak one zdobywają kasę w galeriach, jak polują na facetów, etc. Niestety, jak pisałam wyżej zawiodłam się. Pamiętam kiedyś, dawno temu, w jakiejś gazecie czytałam właśnie o takich 'galeriankach', i może poprostu próbowałam odnaleźć w tym filmie tamten artykuł ( dotyczył dosłownie tego samego).
Ale tak czy siak, myślę, że mogę polecić innym, bo niezłe teksty lecą, takie ' życiowe', hehehe. XD


Ciasteczko (2005)
No nawet niezły. :) Za to bardzo podobał mi się styl Pippy (głównej bohaterki).



Księżniczka Na Lodzie (2005)
Jak ktoś lubi takie filmy, dla nastolatek, to niezła pozycja. :)




Jennifer's Body (2009) 
Heh, jak na filmweb zobaczyłam że gatunek to ' horror. komedia', pomyślałam, że może być ciekawie, zwłaszcza że opis nawet mi się podobał. Taaa, trochę mało tej komedii w tym filmie było. I  z tego co widzę teraz na filmweb jest tylko jako 'horror', heh. Ogólnie - film niezły. ^^ No i Megan Fox jest zajebistą laską.
[ nie, nie mam zaciachów lesbijskich. Chooociaż.... Żartuję, nie mam. ;P ]


No i chyba to było tyle... ? 
Choć pewnie zapomniałam kilku pozycji - jakto ja.

2010/02/03

c y t a t :




Stać się przyjacielem ukochanej przedtem kobiety jest to poczciwy sposób zapomnienia o niej; miłość bowiem, zamieniając się w przyjaźń, przestaje być miłością.


— Julie de Lespinasse

4.

się najebałam... XD

znaczy, teraz to już trzeźwa jestem ;p
no ale trzeba było opić moje zaliczenie angielskiego ogrodniczego na 4+, no i właśnie oficjalnie zaczęłam f e r i e. :DD

szkoda, ze jego brak...

Popularne posty: