Najmilszy akcent dzisiejszego dnia. Rysunek od Kingi, `Siostry` mojej najukochańszej.
Dziękuję Ci Słoneczko ( jeśli to czytasz), naprawdę szalenie mi się podoba rysunek i sprawiłaś że choć na chwilę się uśmiechnęłam.<3
Kocham Cię<3
A oto i wpomniany rysunek autorstwa mojej Kinguuuusi <3
I iiiii w ogóle ma mi go wysłać pocztą i zawieszę go potem na ścianie.
W przyszłości, Siostra, obok niego znajdą się nasze wspólne zdjęcia. Muszą. <3
Ksiega Propozycji:
2010/03/31
2 komentarze:
A TY CO O TYM MYŚLISZ? :) #skomentuj
---
Jeśli masz jakieś pytania, wal: ask.fm/pannapoziomka .
♥ #Panna Poziomka Photography
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Popularne posty:
-
Śmierć jest wielkością niezmienną, jedynie ból jest wielkością zmienną, która może nieskończenie wzrastać. — Georg Christoph Lichtenber...
-
No więc, okazuje się, że dziś Dzień Misia Pluszowego. Niestety żadnego misia z dzieciństwa nie mam. ;C A pamiętam że miałam takiego fajneg...
-
Kobieta będzie flirtować z jakimkolwiek mężczyzną dopóty, dopóki inni to obserwują. — Oscar Wilde
-
P rzepraszam, że ostatnio znów nic nie dodaję, ale tym razem to wina braku czasu. Majówka powoli się kończy (choć dla mnie trwa co najmniej ...
-
What have I got to do to make you love me? What have I got to do to make you care? - Blue ft. Elton John " Sorry, seems to be the ha...

Sprawiłaś, że się wzruszłyłam.
OdpowiedzUsuńNa pewno się tam znajdą nasze zdjecia:*
I jeszcze niejeden rysunek ode mnie < 3
Pomimo, że wiem, iż to nie są jakieś wielkie arcydzieła, ba, to nawet nie są dzieła, ale to chyba nieważne. Liczą się uczucia, które towarzyszyły mi przy rysowaniu tego, dlatego trzymam się zdania, że wszystko, w czym ukryte są uczucia jest piękne.
Mam nadzieję, że ZAWSZE, kiedy spojrzysz na ten drobny rysunek ode mnie, pojawi Ci się uśmiech na twarzy (wiesz, te seksi usta, których nie umiem rysować :D) i przypomni Ci się o małej istotce, która gdzieś tam sobie żyje dla Ciebie :*
Kocham Cię < 3
No ja o Tobie nie mam zamiaru zapominać :*
OdpowiedzUsuńMusisz do mnie w wakacje zawitać na kilka dni, rozumiesz? :*
Dziękuję, naprawdę jest mi tak miło, że narysowałaś mnie. Kocham Cię, kocham, kocham < 3
A zdjęć narobimy bardzo bardzo dużo, jak tylko się spotkamy wreszcie < 3