< 3 zakochałam się w tym zdjęciu ;*
A dziękuję:*Któregoś dnia się nudziłam ( a kiedy ja się nie nudzę?...) i jakoś tak wyszło, że naszła mnie wena by takie zdjęcie zrobić (;
ja nie mam kiedy się nudzić - szkoła, lekcje, lektury, nauka, Jagoda XD
no ja jednak mam 4-dniowy weekend, a znajomych z którymi można by było wyjść, się spotkać - aktualnie brak, więc nie mam co robić i siedzę w domu, czasem łapiąc się za aparat.
A TY CO O TYM MYŚLISZ? :) #skomentuj---Jeśli masz jakieś pytania, wal: ask.fm/pannapoziomka . ♥ #Panna Poziomka Photography
< 3 zakochałam się w tym zdjęciu ;*
OdpowiedzUsuńA dziękuję:*
OdpowiedzUsuńKtóregoś dnia się nudziłam ( a kiedy ja się nie nudzę?...) i jakoś tak wyszło, że naszła mnie wena by takie zdjęcie zrobić (;
ja nie mam kiedy się nudzić - szkoła, lekcje, lektury, nauka, Jagoda XD
OdpowiedzUsuńno ja jednak mam 4-dniowy weekend, a znajomych z którymi można by było wyjść, się spotkać - aktualnie brak, więc nie mam co robić i siedzę w domu, czasem łapiąc się za aparat.
OdpowiedzUsuń